Anasayfa Forumlar Hikayeleriniz Aklında soru kalan okusun

Bu konu 4 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son  bariscan111 tarafından 1 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #598

  BraveHeart1905

  Öncelikle herkeze geçmiş olsun bu 2. cezam bu işten tecrübeliyiz bildiklerimi yazıcam inşallah birilerine yardımı olur öncelikle 18den küçükseniz sabah savcılığa çıkartılır para cezası yersiniz onuda ödemezseniz imzaya gidersiniz 18den büyükseniz cezayı yedikten sonra savcıdan kağıt gelene kadar attığınız imzalar boşa savcıdan on ödeme emri gelir 3-4 ay sonra onu ödediğiniz tarihten itibaren 1 yıl onuda ödemezseniz mahkemeniz olur mahkemeniz olana kadarda ortalama 9 ay geçer mahkemeden sonra 1 yıl cezanız başlar imza atarsınız eksik imzalarda rapor mazeret kabul ediliyor raporunuz yoksa sicil olarak temizseniz ve imza atmayıp para cezasını ödeyemediyseniz korkmayın genelde hakimler ya hükmü geri bırakıyor yada adli kontrole gönderiyor hiçbirşekilde sabıkalı damgası yemiyorsunuz askerlik vs olası durumlarda imza cezanız düşüyor düzenli imza atanların itiraz dilekçesi genelde kabul oluyor ve son olarak siz siz olun bu cezaya düşmeyin herkeze hayırlı forumlar .

 • #601

  ozan

  selam son cümlede anlattığın düzenli imza atıyorsak itiraz etmemiz durumunda cezamızı savcı düşüyor mu doğru mu anlamışım eğer doğru anladıysam kaç ay düzenli imza atmam gerekiyor itiraz edebilmek için

 • #603

  özkan

  cezayı ödemesek ne olur acaba.

 • #610

  hakan

  6222 seyirdenmen cezası aldığımızda kurtulmanın bir yolu yok mu be sadece maça gitmiştim.

 • #21825

  bariscan111
  Katılımcı

  merhaba bende tweet attım diye ceza yedim. 1 yıl men diyor teblihte 28.08.2020 ile 28.08.2021 arasında cezalı gözüküyorum. Bu pandemi sürecinde de maçlara seyirci almak yasak genede imza atıcakmıyız. Hazırlık maçlarıda dahil mi?

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.