Anasayfa Forumlar 6222 Ceza 6222 Liverpool-Chelsea

Bu konu 2 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son  ernerdgn34 tarafından 3 hafta 3 gün önce tarihinde güncellendi.

• Yazar
    Yazılar

Akanzhi
    Katılımcı

Liverpool-Chelsea süper kupa macı sonrası sahaya girip futbolculara koştum ve tek amacım sevdiğim futbolcunun formasını istemekti.Güvenlikler beni yakalayıp spor şube polislerine teslim etti ve 1 yıl spor müsabakalarından men cezası yedim.İşin garibi Liverpoolun her macından önce imzaya gidicem.İzlemem gereken yol nedir? İmzalarımı eksiksiz atarsam para cezası-hapis vs birseyle karşılaşır mıyım? Mahkeme tedbiri iptal eder mi sizce? (Liverpool türk takımı değil diye) Lütfen aydınlatır mısınız beni cok zor durumdayım.

ernerdgn34
    Katılımcı

selam kardeşim geçmiş olsun ama daha önce yurtdışı maçı için 6222 den ceza almış bir örnek yok

ama genel olarak savcılığa sevk edileceksin ve cezan orda verilecek. ama genelde 6222 den sanırım sen maç günleri imza atmaya gideceksin. onun harici bir şey sormak istersen sorabilirsin ama sanırım ilk olduğun için başından geçenleri burda da yazarsan senden sonrakiler için bir örnek olur.

geçmiş olsun inşallah 6222 den ceza yemezsin.

ernerdgn34
    Katılımcı

6222 işini ne yaptın çok merak ediyorum inş. kurtulmuşşundur.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.