Anasayfa Forumlar 6222 Ceza 6222 den ceza aldım yardımcı olmak amaçlı bilmeyen arkdslar istedigini sorabilir

Bu konu 2 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Hudut27 tarafından 1 hafta 5 gün önce tarihinde güncellendi.

• Yazar
    Yazılar

Hudut27
    Katılımcı

6222den bende ceza aldım ve 2 aydır imza atıyorum isteyen istedigini sorabilir yardımcı olurum bilmeyen arkdslar olabilir sorsunlar.baslarda kafama çok takıyordum bilmedigim bişeydi ama saolsun abiler yardımcı oldu bende yardımcı olma amaçlı instegram adresimi bırakıyorum yazabilirsiniz m.bzkrtt27

Hudut27
    Katılımcı

Baslarda bende kafama takıyordum bi imza için kafaya takmaya degmez gidip atıcaz imza maç saatinde yapıcak bişe yokk biz iyi insanlarız bi imza bizi kötü yapamaz evet hırsıza bile imza attırmıolar ama adalet malesef bu şekilde işliyo neyi merak edıosanız sorun arkdslar cezayı ilk yiyen arkdsları iyi anlarım napcagıno bilmez ben yardımcı olurum ınstegram adresim m.bzkrtt27

Hudut27
    Katılımcı

Arkdslar benim süreç bal ligindeki maçta oldu karakoldan aradılar felan ifade verdim su an beklıyorum savcının kararını ama suçsuz oldugumu dile getirdim ben takdir artık savcıda merakla beklıom kararı bakalım ne olcak.ya para cezası verecek imzaya devam yada takipsizlik imzalara son.ilk baslarda bilmıodum ne yapacagımı süreç nasıl gelişcek die sorun yapıodum kendime ama zamanla alısıo insan arastırdım abilerime sordum saolsun yardımcı olanlar oldu takmaya degmezmiş hayatta imzadan önemli şeyler var bi imza kafanızı karıstırmasın ne gerekiyorsa yazabilirsiniz instegram adresim m.bzkrtt27 istabuldan delikanlı abim erene selam olsun gazi şehir antepten 👏👏

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.